Apartmány

V apartmánových domoch Poludnica a Večernica ponúkame na prenájom 3 priestranné apartmány. Apartmány pozostávajú z obývacej časti, kuchyne s plne vybaveným kuchynským kútom, dvoch alebo troch spální, jednej alebo dvoch kúpeľní a slnečných balkónov. V Apartmánoch Poludnica 11 a Večernica 11 sú hlavné spálne vybavené privátnymi kúpeľňami. Apartmány sú zariadené masívnym dreveným nábytkom, podlahovým kúrením, disponujú Wifi pripojením a satelitnou TV. Každý apartmán má vlastné parkovacie miesto pred apartmánovým domom. Lyžiarne sú umiestnené pri vstupe do apartmánových domov. Súčasťou areálu apartmánových domov je penzión Gápeľ, v ktorom je hosťom k dispozícii reštaurácia, recepcia a bar.

Pre rodiny s deťmi sú apartmány ideálnou voľbou pohodlnej rodinnej dovolenky.

Vyberte si ponuky z trojizbových alebo štvorizbových apartmánov so 4 – 6 pevnými lôžkami a 2 prísteľkami. Ak hľadáte ubytovanie v modernom štýle, dostatok priestoru a vysokohorskú atmosféru, Apartmány Chopok Juh sú pre Vás ideálnou voľbou.

Apartmány poskytujú nielen absolútny komfort v podobe bývania, ale aj využitia všetkých služieb spojených so športom, turistikou a oddychom.

Rezervácie: 0905 633 933, info@apartmanychopok.sk